preloader
212.736.5000
800.223.8585

401 Seventh Ave. (At 33rd St.)
New York, NY 10001

Najpopularniejszy Hotel Na Świecie®

image

Serdecznie witamy w najpopularniejszym na świecie hotelu, znajdującym się w najwspanialszym mieście świata - Nowym Jorku. Kochamy Nowy Jork i chcemy pokazać Państwu najlepsze strony tego, co nasze fantastyczne miasto ma do zaoferowania.

Niniejsza strona przedstawia opis hotelu, ale prosimy także o zapoznanie się z całą naszą witryną internetową.

Znajdujemy się w samym centrum Manhattanu...
Nowojorski Hotel Pennsylvania zlokalizowany jest w samym centrum środkowego Manhattanu. Mieścimy się w dogodnym miejscu na Siódmej Alei pomiędzy ulicami 32 a 33, w linii prostej od Madison Square Garden i Amtrak’s Penn Station. Największy na świecie dom towarowy Macy's Herald Square znajdą Państwo o jedną przecznicę dalej. Natomiast tuż za rogiem Państwa oczom ukaże się Empire State Building. W odległości, którą można pokonać na pieszo znajduje się Jacob Javits Convention Center. Do wielu innych ważnych miejsc można dojść na pieszo lub dojechać metrem ze stacji, do której można w prosty sposób dotrzeć z naszego hotelu. Na Manhattanie jest wiele ciekawych miejsc wartych zwiedzenia i mnóstwo rzeczy, które można zrobić, dlatego, aby ułatwić Państwu wybór i dostęp do atrakcji, w naszym holu mamy biuro podróży.

Nasze pomieszczenia są perfekcyjnie dopasowane do Państwa potrzeb
Po wejściu do przestrzennego holu zorientują się Państwo, że przybyliście na miejsce! Mając 1700 pokoi jesteśmy czwartym, co do wielkości hotelem na Manhattanie. Posiadamy pomieszczenia różnego rodzaju, pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i z łożami królewskimi. We wszystkich pokojach jest łazienka, telewizja kablowa, klimatyzacja, jak również inne urządzenia socjalne. O niepowtarzalności naszego hotelu stanowią nasze trój- i czterołóżkowe pokoje, które są odpowiednie dla rodzin, wycieczek i grup zorganizowanych. Ostatnimi czasy mamy świadomość wzrastającej potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa naszym gościom, dlatego korzystanie z windy wymaga użycia klucza.

Łatwe prowadzenie zebrań i konferencji
Jeśli potrzebują Państwo miejsca na zebranie, prosimy pomyśleć o naszych pomieszczeniach. Na szóstym piętrze posiadamy centrum konferencyjne, które cechuje się wygodną salą konferencyjna dla zarządu. W znajdujących się na osiemnastym piętrze salach balowych, dekorację można zmieniać na wiele sposobów tak, aby spełnić specyficzne wymagania. Nasze biuro sprzedaży i kateringu jest gotowe by pomóc Państwu w przygotowaniu pomieszczeń tak, aby dokładnie spełniały oczekiwania.

W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do przejrzenia całej strony
Rezerwacji pokoju mogą Państwo dokonywać bezpośrednio poprzez stronę internetową lub dzwoniąc pod numer 212 736-5000 lub też pod numer 800 223-8585 (bezpłatny numer telefonu w Ameryce Północnej). Mogą Państwo również skontaktować się ze swoim biurem podróży.

Wchodząc na stronę internetową należy oczekiwać, że cała jej treść będzie po angielsku.